Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lassult be a gépem? (a...

Miért lassult be a gépem? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Amikor újra lett telepítve a gépem akkor pár másodperc alatt be is kapcsolt de most már eltart egy 3 percig amíg bekapcsol és betölt mindent.A netet is lassan nyitja meg de amikor belép akkor felgyorsul minden.43 folyamatom van ami mind talán alap dolog.Törölni viszont nem merek mert lehet hogy valami olyat törlök amit nem kéne.Valagi segítsen légyszives.
2011. febr. 7. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

"Amikor újra lett telepítve a gépem akkor pár másodperc alatt be is kapcsolt de most már eltart egy 3 percig amíg bekapcsol és betölt"

na akkor szerinted mi a megoldás? nem hiszem el hogy magadtól nem jösz rá :S

2011. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nos igen...Nem ártana kicsit kipucolni a vinyót.Plusz még az is lehet h tele van egy halom vírussal.
2011. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző kettőnek illetve a kérdezőnek is. Nem lehet, hogy aztán felrakta az általa használt progikat és a gép hardver környezete ezek után ennyire képes? Ha esetleg újra raknád bár szerintem nem indokolt de egyetértek azzal, hogy nem árt néha kipucolni, nézd meg a folyamatok számát opp install után és nézd meg miután mindent felraktál.

rendszer tisztító ingyenes, magyar, egyszerű:

[link]

2011. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő válaszolónak nagyon köszönöm megpróbáltam és jó lett ugy hogy még egyszer köszönöm.
2011. febr. 8. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Az automatikusan induló progikat, pluginokat nézd meg! Én azokat mindig letiltom, így csak az indul amit szeretnék! Ashampoo WinOptimizer progit használok erre!
2011. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!