Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem mûködik az...

Miért nem mûködik az autohotkey quickscope COD4-ben?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam az autohotkey-jel mûködô MW2 quickscope scriptet ezen topik alapján:

[link]

MW2-ben mûködik, de MW alatt nem történik semmi. Az irányítás a játékban a fórum szerint van beállítva, de ha megnyomom a görgôt, semmi reakció. Mi okozhatja ezt?


2011. febr. 8. 18:54
 1/1 Császár Zoltán 63 ***** válasza:

A linken található scriptecske Numlock billentyű nyomogatására aktiválja, deaktiválja magát, pontosabban mondva Suspend (talán várakozónak lehet fordítani) módba kerül, vagy folytatódik a kód végrehajtása. Egyszóval az egyik tippem, hogy a Numlock-kal ki-be kapcsolhatod a görgő gomb lenyomására való quickscope megjelenítést.


Sajnos az MW-t nem tudtam elindítani, mert gyenge a videókártyám hozzá, de megpróbálkozom még egy lövéssel:-).


A középső egérgomb klikkjére reagáló scriptparancs másként viselkedik a 95/98/Me alatt és az NT4/2k/XP alatt. A doksijából azt vettem ki, hogy a Win98-as oprendszer csoportja alapértelmezetten egyszerre csak egy bevitelieszköz-eseményt fogad el, hajt végre ugyanarra a billentyűre. Ezért próbáld ki Win95/98/Me esetén, hogy a következő sort a script elejére másolod (a másolt sorban csak ez a sor legyen):

#MaxThreadsBuffer On


Kérlek tájékoztass, hogy sikerült-e vagy nem és mivel sikerült megoldani, vagy már nincs rá szükség!

2011. dec. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!