Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot tudtok...

Milyen programot tudtok ajánlani arra, hogy az ország túlsó felén lévő barátnőm gépét meg tudjam buherálni szoftverileg?

Figyelt kérdés
Magyarul ilyen táveléréses dolog érdekelne, de valami egyszerűbb, mert én még telepítem, meg beállítom, de ő nem fogja tudni... Köszönöm szépen.
2009. febr. 10. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Távoli asztal kapcsolat a legegyszerűbb.

Be kell állítani jelszavas rendszergazda fiókot azon a gépen, amit el akarsz érni, majd ezzel távolról be tudsz jelentkezni a gépére ip cím segítségével (és persze engedélyezni is kell. A felbontást, meg ilyeneket állítsad be előre, mert keserves tud lenni asszimetrikus nettel.

Egyébként Sajátgépen jobb klikk/tulajdonágok/Távoli használat fül (vagy ilyesmi, de úgyis észerveszed)

2009. febr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát én inkábba LogMeIn-t ajánlanám.

LogMeIn.com föltelepíted beállítod a jelszavakat, és úgy tudod kezelni a távoli gépet mint a tiedet. És több gépet is fölvehetsz a csoportba.

2009. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia

A program amit keresel Team Viewer

Magyar nyelvű és ingyenes (freeware), ezenkivül van

telepitést nem igénylő változata (portable).

Használata pofonegyszerű .

Itt megtalálod [link]


Remélem sikerül üdv Menyus

2009. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hú, ez az utolsó ez elég jónak tűnik, köszönöm.
2009. febr. 11. 00:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fix ip címmel működik..........
2009. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megy ez bárhogyan, már buherálom asszonyt :-P Köszönöm szépen.
2009. febr. 12. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!