Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fenn van a jogtiszta windows-o...

Fenn van a jogtiszta windows-om egy külön partíción. Hol keressem és hogyan írhatom ki, ha nem is látszik?

Figyelt kérdés
A MM-ban vettem acer laptopot, most mentem vissza érdeklődni, hogy nem járt volna hozzá XP? :) Azt mondták, fenn van a jogtiszta Windowsom egy külön partíción, ahonnan ki is tudom írni magamnak(gondolom vmilyen image fájl), csak ezt nem cd-n adják. A sajátgép nem mutatja persze, hogy van ilyen. Hol keressem és hogy írhatom ki, ha nem is látszik?
2008. jan. 30. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ. :)

Mert amennyiben már formáztad a vinyót, azzal a lendülettel "eltüntethetted" az acer backup partícióját.

Tulajdonképpen egy előtelepítő van rajta, nem egy "teljes windows". Mivel van COA matrica a gépeden (az alján ott kell lenni az eredetiséget igazoló címkének), így kérj a Microsofttól egy eredeti windows-cd-t (persze regisztrációs szám nélkül), ehhez fogják kérni a COA kódot, meg esetleg egy vásárlást igazoló faxot.


Amúgy az Acernek van egy rendszervisszaállító toolja, azt keresd (acer menüben), ott tudod kiírni a partíciót, ha még megvan.

2008. jan. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!