Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MS Office 2003-nál fontos az...

MS Office 2003-nál fontos az sp3 frissítés?

Figyelt kérdés
Ha nem, letiltható valahol?
2009. febr. 10. 19:36
 1/4 anonim válasza:

Szia

Az sp3 a gépednek kell.

A Microsoft az office-t külön frissíti.

Ezen frissítéseket is automatikusan megkapod.


Üdv Menyus

2009. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Az Office frissítésre gondoltam én is, csak azért kérdeztem, mert az Office Sp3 frissítés vagy 100Mb, és kezdek híján leni a szabad helynek a c-n, nincs kedvem átméretezni a partíciókat.
2009. febr. 10. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Van az MS. Office-nek is SP3-as szervíz pack-ja!

Ha valaki rendszersen nem frissített, (csak a megvásárolt verziót frissítí a Microsoft!)...akkor érdemes telepíteni. A tökéletes megoldás a meglévő Office eltávolítása, majd új Install. +SP3 service pack.

Utánna: Microsoft Update!

2009. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Integráltam az Office telepítőbe az Off.Sp3 csomagját. Leszedtem a régit, feltettem az immár integráltat, nyertem kb 400MB szabad helyet a C-n ezáltal, nem kellett újra particionálnom...
2009. febr. 15. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!