Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használtok levelező programoka...

Használtok levelező programokat, pl Tunderbird? Miért vannak ilyen programok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 22:08
 1/5 Gishart ***** válasza:
Én Thunderbird-öt használok. És azért mrt gyorsabb elérni, mint a gmail.com-ot és a hotmailes leveleket. Több különböző email cimet érek el egy helyen, s egész jó kis levélválogatást lehet benne csinálni. Amikor 1 hét alatt érkezik kb 300 levél, akkor ez igen fontos.
2011. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, én Thunderbird-öt használok.

Előnyei:

Leveleid lementheted a kiszolgálóról, archiválhatod őket, így nagyobb a valószínűsége, hogy nem vesznek el.

Több e-mail fiókot kezelhetsz könnyedén.

Levél- és aláírássablonokat készíthetsz.

címjegyzékeket készíthetsz, archiválhatod is, akár exportálni, importálni is tudod.

És még rengeteg hasznos funkcióval rendelkezik.

2011. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Amúgy tudom, hogy van benne H, véletlenül hagytam ki :D

2011. febr. 11. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a Mozilla Thunderbirdben érkezett emailben link van, a Mozilla Firefoxot automatikusan inditja és betölti. Vagyis kompatibilis egymással a kettő. Komplex védelemben (pl. Eset Smart Security) beállítható, hogy a Thunderbirdbe települjön és szűrje az emaileket. Több, akár különböző (Gmail, Citromail, Indamail stb.) postafiókot képes kezelni és betölteni a leveleket. Szuper program.
2011. febr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Thunderbirdot én is csak ajánlani tudom. Az ok egyszerű. Egy klikk a START gomb mellé az ikonra és látom a leveleimet.
2011. febr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!