Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2 rendszer van a gépemen mit...

2 rendszer van a gépemen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Mikor rájöttem, hogy 2 rendszer van a gépemen akkor az egyik partíciót amin az XP-volt megpróbáltam leformázni. Maradtak rajja file--lok amit nem tudok letörölni(Ducumentums and Settings,Program Files,Flash10.ocx) a másik rendszer win7. Ilyenkor mit lehet tenni? Újratelepíteni nem tudom mert nem akarja bebootolni.
2011. febr. 12. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
hát boot lemezbe ird ki am win 7 et lehet úgy is telepíteni h oprendszerből kezded el és újraindul a gép és ott formázol és kész
2011. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
BIOS-ba beállítottam, hogy csak CD/DCD-ről bootoljon és újraindult a gép és azt írja ki, hogy:"Reboot and Secelt proper Boot divice or insert boot Media in selected boot divice and press a key" és ha nyomok egy gombot akkor megint ezt írja ki.
2011. febr. 12. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Kellene egy értelmes telepítő DVD.
2011. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!