Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a gépnek? Il 2...

Mi a baja a gépnek? Il 2 sturmovik

Figyelt kérdés
Hali!IL2 sturmovik 1946-on játszok,és mikor kilőnek vagy én lövöm ki őket akkor a gép újraindul...De ezt folyamatosan.Direkt meg is próbáltam egymás után.Régen nem volt ilyen..Más játéknál is tapasztaltam de csak 1x 2x....Kérlek segitsetek mert nagyon szeretem azt a játékot!Ja és akadásmentesen fut..
2011. febr. 12. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak nagyon ritkán csinálja ezt, olyankor a legutolsó hangot "pörgeti", aztán újraindul.

Nincs rá egyértelmű gyógyírem, de az alábbiak esetleg segíthetnek:

Próbáld meg a setup menüben átállítani az OpenGL-t DirectX-re, vagy fordítva.

vagy

Telepítsd újra a videokártyádat, és/vagy a hangkártyádat.

vagy

Áramtalanítsd a gépedet, és a két memóríádat cseréld meg a slotban.

vagy

Változtasd meg a video, és hangbeállításokat.

vagy

Végső esetben telepítsd újra a Windows-t.

2011. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ.Amúgy a windows nem régen lett újratéve.Fél hónapja sincs.
2011. febr. 12. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Amú gy a Windows szerintem sem jellemző. Lehet még hardver hiba/ ütközés. Ezt úgy lehet kideríteni, hogy

kérj kölcsön egy videokártyát és próbáld ki azzal

vagy

ha alaplapi hangkártyát használsz, kérj kölcsön egy PCI-ost, vagy fordítva.

vagy

Ha két memóriád van, (és legalább 1 GB-osak), az egyiket vedd ki, és próbáld ki úgy, utána a másik következik. Ügyelj rá, hogy egy memória esetén, csak az egyik slot működik, ha a másikba dugod, nem indul el a géped.


És talán az alaplapi BIOS frissítése is megoldás lehet, de az nagyon kockázatos, én nem próbálnám ki.

2011. febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.Felpontoztam mindenkit:) Amúgy azóta csinálja ezt mióta egy 3d-s hangkártyát tettem bele.Lehet ez a baja? mint már írtátok
2011. febr. 13. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!