Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Acer Aspire 5742 ZG laptopra...

Acer Aspire 5742 ZG laptopra Windows 7 helyett XP-t telepítettem, lehetséges hogya netről beszerzett Windows XP-vel kompatibilis driverektől 3-4 indítás után kékhalála lesz a gépnek és csak újraindul?

Figyelt kérdés
Az újratelepítés segít de minden alkalommal eljátssza. Sosem bírja 2 napnál tovább..
2011. aug. 18. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezeken a laptopokon felejtős az XP, gyorsabbak és stabilabbak is 7-el.


Nekem 5720Z van, Eredeti XP, gyári driverekkel max 1 hétig húzza rajta, utána valami összeomlik mindig.


Esetleg nézd meg milyen driverek kellenek, és vagy az acer honlapjáról szedd le, vagy ami jobb de nehezebb, hogy egyenként összevadászni őket a gyártók (realtek, amd, stb) honlapjáról.


Amúgy sztem felejtős az XP, egy jól optimalizált 7-essel még az energiagazdálkodás is jobb lesz, és alapból arra vannak írva a főbb driverek.

2011. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor kérek egy 7-es CD-t valahonnan.
2011. aug. 18. 10:28
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok :)

Segítségeteet szeretném kérni.

Nekm is van acer laptopom, és szeretném Ujjratelepíteni.

Csak sajnos a Biosában nem igazodom ki :(

insydeh20 rev 3.5 Azt szeretném kérni, hogy segítsetek hol tudom a Boot sorendet beállítani?

Előre is köszönöm :)

2012. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!