Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogya tudhatom meg hogy...

Hogya tudhatom meg hogy kitörte fel az msn-em?

Figyelt kérdés
sokan mondták hogy éjjfél után is fentvagyok közben nem... írnak rám de nem küldi el (megmutatták,lefényképezték). A smiley-kat sem küldi el. Van olyan progi amivel megtudhatom kitörte fel? Kijelzi az msn címét. Vagy hogy tudhatom meg?
2011. febr. 14. 18:10
 1/7 A kérdező kommentje:
*hogyan
2011. febr. 14. 18:11
 2/7 anonim ***** válasza:
sehogy...
2011. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Maga a messenger kiírja, hogy ha több helyen is be vagy jelentkezve egyszerre. Nézz szét a súgóban. Megkapod a gép nevét, meg talán az IP címét is, de ebben nem vagyok biztos. Ha van IP cím, akkor abból már meg lehet határozni a földrajzi helyet megközelítőleg.
2011. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress egy profi hackert akire rábízod, hogy figyelje, és ha fellép az illető, akkor az embered meg tudja mondani az illető IP címét, és ez alapján feljelentést tehetsz a rendőrségen(mert az msn feltörése súlyos bűncselekménynek m inősül), és a rendőrség hozzáfér a szolgáltatók adatbázisához.
2011. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt azért kétlem hogy a rendőrségnek ez lesz a legnagyobb problémája amivel foglalkozni fog...
2011. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

Súgóban és azonbelül hol? :P :) (bocs ha sötét vagyok xD)

2011. febr. 14. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Közben megnéztem. IP címet nem kapsz, csak a felhasználó által megadott gépnevet, ami alapértelmezésben a tényleges gépnév. Sokat nem ér, de több a semminél:


[link]

2011. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!