Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy laptop újra telepítése kb...

Egy laptop újra telepítése kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Nem neekem kell , én megcsinálnám magamnak is , az egyik ismerősömnek lenne.Win xp-t raknának rá , kb mennyibe kerül egy újratelepítés egy szervízben ? (csak hogy tudjak mihez viszonyítani)
2011. febr. 14. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2500-5000 Ft-ig kb
2011. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy ügy megcsinálni, én 5000ért tuti nem vinném szervízbe...
2011. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az attól függ.Én úgy csinálnám,hogy felraknék rá mindent a driverektől kezdve a vírusirtón és a böngészőn keresztül az összes utolsó kis segédprogramig.Ha nem tul közeli ismerős ezért egy tizest nyugodtan elkérhetsz érte.Szervizben ezért huszat harmincat is elkérnek,ráadásul át is baccák.


De én mindig ingyen szoktam csinálni különben.

2011. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
bakk, csináldmeg neki ingyen. nehogy már lehúzzák háromnegyed órányi szRakodás miatt... Sok az óradíj, ahol én lakok, itt 3600/h. Szal...ja.
2011. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én is ingyen megcsinálnám ,mert jó barátom csak attól félek hogy elvesznek róla a cuccai (képek ilyesmik).Átmásolni meg nem tudom hova , az én vinyómon soha sincs hely.
2011. febr. 14. 21:30
 6/18 anonim ***** válasza:
30-at sehol nemkérnek el érte, ugyanakkor csak freeware programot raknak rá, plusz drivert, nemtudom honnan szedted a 30ezret de az jópár munkaóra lenne.
2011. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Csinálj egy külön particiót a fontosabb dolgoknak.
2011. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát éppenséggel sok helyen a free programért is képesek elkérni a pénzt,meg a próbaidős,vagy tört vírusirtóért.Nem mindenhol időre kell fizetni különben.Egy komplett reinstall eltarthat egyébként simán négy-öt órát,mire minden vackot letöltesz,meg telepítesz,beállítasz.Én speciel még a torrent klienst is szoktam portforwaldolni ha háznál vagyok.Azzal fejezem be,hogy elindítom a töredezettség mentesítést,miközben egy majdnem teljesen ugyanolyan gépet hagyok magam után,mint a sajátom.Persze a különleges kéréseket is meg szoktam csinálni.Szóval ezért simán husz fölött kérnének.(tudom,hogy a szervízben nem tudják konfigurálni a routert,ami otthon van,mielőtt valaki beleköt)
2011. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
4-5ért raknak fel egy wint meg 3-4ért egyéb baromságokat, mint az msn, adobe reader, meg amiket viszel.
2011. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem a teljes telepítés itt kezdődik:


Minden konfigurálva van teljes mértékben.


[link]

2011. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!