Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet azt...

Milyen programmal lehet azt megcsinálni h egy beágyazott (nem youtubos stb. ) videót szeretnék letölteni vagy felvenni?

Figyelt kérdés
Egy olyan progira lenne szükségem aminél be lehet állítani h a képernyő egy adott részét vegye csak fel. megoldató?
2011. febr. 14. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
fraps,camstudio,camtasia és egyébb screen recorderek de 1 letöltő program is jó lenne neked mint pl a firefox download helper-e nem?
2011. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ctrl+U

Az oldal forrásában könnyen megtalálhatod. Ha ott nem, akkor a vinyón is megtalálod, letölti magának.

2011. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Valahonnan leszedtem egy képernyőfilmező progit, bármekkora részére tudod húzgálni a keretet, aviba menti, de meghalt gépem winyóján van, de nem is annyira jó szerintem.

A Firefox Eszközök menüjében a Kiegészítők menüben van a kiegészítők letöltése. oda a keresőbe írd be, hogy video downloader. A felkínáltak közül én a Flash video downloadert szoktam leszedni.

Ezt beépíti a firefox menübe, telepítés, újraindítás (csak a firefoxé, nem a gépé) egy kék nyillal. az amikor letölthető videó van a látogatott oldalon, akkor kéken aktív lesz. A nyillal letöltheted, ha több is van, választhatsz, de ugyanazt is felkínálja néha több formátumban, minőségben, ha fel van rakva többféleképpen.


Előző válaszoló! Régebben tudtam ,hogy hová is rakja az ideiglenesen letöltött videót, de már elfelejtettem, és volt ,mikor nem engedte átnevezni, mielőtt törölte volna magától, írjátok le léci részletebben , XP-n hová tölti le!!!

2011. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahova beállítod. A firefox beállításai között lehet megnézni/átállítani, a gyárit nem tudom, mert én már áthelyeztem.

Igen, a firefoxnak hibája, hogy pl ha leért egy videó, kitörli. Az iexplorer nem csinálja, csak ezért tartom :D Ha ilyen kell, abban nyitom meg, és a Temporary Internet Files könyvtárban megvan. És az legalább meghagyja az eredeti fájlnevet is :)

2011. febr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!