Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra van telepítve a Windowsom...

Újra van telepítve a Windowsom, de a mikrofon felvétel halkabb. Hogyan tudnám növelni a teljesítményét a mikrofonomnak?

Figyelt kérdés

Ha van olyan program,ami felhangosítja a hangot..az is nagyon jó lenne.Ha a rendszerben kell valamit beállítani,akkor is kíváncsian várom a válaszokat.

Windows 7-et tettem fel,csak nem tudom,hogy befolyásolja-e a mikrofon hangerősségét.(Vistám volt)


2011. febr. 15. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jobbklikk a hangerőikonra, utána felvevő eszközök, utána duplaklikk a mikrofonra, majd állítgatod a csúszkákat.
2011. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez maxon van :S ... sajnos még mindig nem olyan hangos,mint amilyennek kéne lennie.Azért kössz a választ :)
2011. febr. 15. 18:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Van ám ott még egy másik csúszka is egy másik fülön.
2011. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jobb kattintás --> Rögzítőeszközök --> Mikrofon (dupla kattintás) --> (3.fül) Jelszintek (100%)


Általános,Figyelés,Jelszintek,Javítások,Speciális


ezek a fülek vannak.Ezeken nem találtam mást,amivel fel tudnám tolni a hangot.


Ott van az is,hogy Tulajdonságok,de ott csak az illesztőprogramot találom,részletek,és hogy általános.Amivel hangot tudnék feltolni olyan nincs..


Ha valamit rosszul csinálnék légyszi javítsd ki..

2011. febr. 15. 19:53
 5/12 A kérdező kommentje:
Az "Általános" fülön van az a "Tulajdonságok" amiről beszéltem.(illesztőprogram stb..)
2011. febr. 15. 19:56
 6/12 anonim ***** válasza:

Bingo, tévedtem, ugyanazon a fülön van mindkettő:


[link]


Neked nem ilyen?

2011. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A fene...Hát nekem csak 1 van..Nem a Boost ...hanem ami felette van.


[link]

2011. febr. 17. 19:02
 8/12 A kérdező kommentje:
Aki esetleg,ezzel a problémával küszködne,annak leírom,hogy hogyan oldottam meg.Feltelepítettem egy íj drivert.És felnyomtam +20dB/30dB és jó.
2011. febr. 18. 21:43
 9/12 Nem az vagyok... válasza:
Bocsi de letudnád írni hogy meik Drivert töltötted le mármint a nevére vagyok kiváncsi és/vagy 1 linket adnál köszi nagyon fontos lenne!
2011. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]


Itt az első...Azt hiszem..Már nem emlékszem..meg Win 7esem van már ..és nem tudom megnézni.

2011. szept. 25. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!