Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az az Adware Generic?

Mi az az Adware Generic?

Figyelt kérdés

Az AVG vírusirtóval ellenőriztem a gépet és ezt találta:

HKLM/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Run/AVP


2011. febr. 16. 18:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez egy kedves kis kártevő:)Egészen pontosan reklámprogram.Engedd csak az avgnek,hogy elintézze.
2011. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

illetve már nem is vagyok biztos benne:


[link]


ez inkább egy féreg által megfertőzött rendszerfájl


próbáld inkább kijavítani

2011. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem engedi javítani,mert azt írja, hogy rendszergazdai jogosultság szükséges, és mivel én vagyok a rendszergazda, ezért kellene engednie, de nem engedi.Azt írja, hogy hiba történt, vagy hogy én nem törölhetem.
2011. febr. 16. 18:43
 4/21 anonim ***** válasza:
Indítsd ujra a gépet,nyomogasd vadul az f8-at.A felugró lehetőségek közül válaszd a csökkentett módban való indítást rendszergazdaként és próbáld meg így.Nem kell újra végigvárnod a keresést,ha rögtön a kijelölt fájlt vizsgálod át avgvel.
2011. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
De inkább javítani próbáld,mint törölni,persze ha van lehetőség.Lehet ha letörlöd vége a winednek.Én jártam már így egyszer,spybottal letöröltem a fertőzött winlogon.exe fájlomat.
2011. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

új laptopom van, és csak ilyen verziók vannak:

Csökkentett módú indítás:-Hálózattal

-parancssorral


normál módú

2011. febr. 16. 19:04
 7/21 A kérdező kommentje:
még mindig azt írja, hogy hozzáférés megtagadva
2011. febr. 16. 19:05
 8/21 A kérdező kommentje:
elvileg karanténban van
2011. febr. 16. 19:07
 9/21 anonim ***** válasza:

Akkor ezzel bizony nem nagyon tudsz mit kezdeni.Esetleg másik vírusirtó felajánlaná a javítás lehetőségét és sikerülne is neki,de közel sem biztos.De az is lehet,hogy le is törölhetnéd,ha tudnád.Próbálkozz még ezzel:


[link]


Nyugodtan rakd fel az avg mellé.Neked kell manuálisan elindítanod,frissítened és futtatnod minden alkalommal.

2011. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

és ha esetleg ez sem?

nekem csak az a lényeg, hogy ne kelljen újratelepíteni a gépet, ez a vírus milyen károkat okozhat?

2011. febr. 16. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!