Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linuxban hol kell a hangerőt...

Linuxban hol kell a hangerőt ill. hogy legyen hang beállítani?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Húha, nagyon a nulláról kérdezel és Istennek sincs ideje elmagyarázni. Ha alapból nincs hangod, akkor valami gond van, amit meg kell oldalni, ami meg bonyolult és sok sok google keresés kell hozzá és ha itt ilyet kérdezel, kb semmire sem jutnál. Gondolom a basht sem tudod használni.

Hanegrő a felületedtől függően. Ha gnomeod van akkor biztos megtaláltad már jobb felül az ikonját. KDE-ben nem is tudom, valahol a menüben ott van.

De lehet, hogy pl a VLC-ben csak ALSA hangkimenetre kell állítani és lesz hangod. Aztán az bebugolhat és megint eltűnhet ...

Bonyolult ez, kérj meg egy linuxos ismerőst, vagy mondjuk linuxos portálon segítséget.


De ha ilyen gondod van, hogy nincs hangod alapból, akkor pl egy másik disztrónál lehet. Most ha ubuntud van megpróbálhatod a suse-t vagy fordítva. Az ubuntu ilyen hardvertámogatós szempontból nagyon jó.

2011. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

KDE van ha jól sejtem, de ha agyon ütnek se tudok rájönni!

Még eddig senki nem tudta, akit kérdeztem!

2011. febr. 21. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!