Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a Vistát vagy a...

Hogyan tudom a Vistát vagy a 7-et javítani mint az xp-t?

Figyelt kérdés
az op.rendszerem elromlott és meg szeretném javítani úgy mint az xp-nél is van(hogy átellenőrzi az összes fájlt és ami hiányzik azt újratelepíti)
2011. febr. 17. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Vistát el kell felejteni. A 7-esnél a legelején csinálni kell egy helyreállító lemezt. Benne van a menűjében, egyszerű dolog. Ha baj van, azzal kell újraéleszteni a gépet. Ha nincs ilyened, és kampec a rendszer, akkor újra kell telepíteni. Ha elindul, de nem jó, akkor próbáld meg a Rendszervisszaállítást. A Vezérlőpultban van
2011. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tehát ha nincs visszaállítási pontom akkor b*szhatom
2011. febr. 17. 18:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól még nem, de ha visszaállító lemezed sincs, akkor már igen. Nekem vagy háromszor volt szükségem az újraindító lemezre. (Kísérletező típus vagyok). És mindig szépen visszaállított mindent. Még akkor is, amikor víruska legyilkolta a visszaállítási pontokat. (Mondjuk, ez esetben csak addig kell, amég adatmentést végzek, mert utána Format C: oszt jónapot)
2011. febr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hol tudok visszaállító lemezt szerezni?
2011. febr. 18. 15:38
 5/13 anonim ***** válasza:
A visszaállító lemezt telepítés után szokta felkínálni a Windows. Ha nem szól, keresni kell, de van benne ilyen opció. (nekem az első indításnál felajánlotta, de ha nem, a Vezérlőpultban megtalálod. Akkor csak be kell tenni egy üred dvd-t, leokézni, és megcsinálja. VAn egy olyan érzésem, hogy csak a sajátjával működik, de erről még senki nem mondott semmit.
2011. febr. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
értem :( jaj akkor nem csinálok inkább semmit,nem omlott össze a rendszer csak át állítódott vagy kitörlődött valami és most klaszikus windows kinézete van és nem tudom átállítani sehogy sem :(........... ennyit ér a Microsoft és az ő frissítése.... :(
2011. febr. 19. 08:16
 7/13 A kérdező kommentje:
tényleg nem lehet,hogy ez egy vírus?
2011. febr. 19. 19:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak én vagyok így vele, de én telepítés után kikapcsolom a frissítést. Nincsenek jó tapasztalataim vele. Viszont ha a géped most megy, csinálj egy indítólemezt, az nem árt. Próbáld meg a rendszervisszaállítást. Ha talál a gép visszaállítási pontot, akkor bingó. Persze olyan dátumot válassz, amikor minden jó volt
2011. febr. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy vírus, ha minden más simán megy. Maga a Windows bohóckodik. (Azt szereti...)
2011. febr. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
értem,hát sajnos nincs visszaállítási pontom :(,:( az a baj,hogy a win7 tökre lassú a gépemen a vista pedig nagyon szépen futott......na akkor már tudom,hogy mi lesz a következő hétvégémmel...........
2011. febr. 20. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!