Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hibás Képeket szeretnék...

NSBandita kérdése:

Hibás Képeket szeretnék javítani, van erre program?

Figyelt kérdés
Volt egy rendezvényünk amin 490 kép készült,mikor ráraktam a gépre akkor csak 127-et tudtam megnyitni a többire azt írta a gép hogy ismeretlen fájlformátum meg hogy frissítsem a képnézegetőt.De semmi,próbáltam másikkal is.A képeket írja a gép hogy jpeg meg a mérete is megvan de nem tudom mit kezdhetnék vele.Egy ismerős azt mondta ő megcsinálja őket de túl sokáig tart meg mindegyiknek más baja van és nem is akarta magyarázni.Állítólag a memóriakártya adaptere volt a rossz.Valaki tud segíteni?
2011. szept. 17. 09:01
 1/2 anonim válasza:
100%
Ha az adapter csak a képek letöltésekor volt használatban, akkor a memóriakártyán még jól vannak, akár letörölten is vissza tudja hozni a PC Inspector smart recovery nevű program (de másik adapterrel próbáld!), de ha már adapterrel volt bent fényképezéskor, akkor már a memóriakártyára hibásan kerültek fel a képek, szóval annyid van, amennyi...
2011. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xd012345 válasza:
Photoshop 9.1
2012. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!