Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb vírusirtó?...

Zoli 19 kérdése:

Melyik a legjobb vírusirtó? És honnan tudom torrenntel leszedni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb vírusrtó ha a user nem hülye. Ha ez a feltétel teljesül, bármelyik rendszeresen frissített antivirus megteszi. Ha nem, egyik sem lesz képes csodát tenni.

Kérdés azért sem válaszolható meg, mert nehéz definiálni a "legjobb" ismérveit. Mindenkinek mást jelent a jó.

Ne felejtsd el az operációs rendszert is rendszeresen frissíteni.

2011. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendszeresen van frissítve az op. rendszer. De nekem egy hatékony vírusirtó kellene. Igazából mindegy, hogy milyen. :)
2011. febr. 18. 09:11
 3/7 anonim válasza:
Avast
2011. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ESS, megvásárolva. Ha ingyenes kell akkor Avast, mellé Malwarebytes' Anti-Malware.
2011. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

AVG Internet Security. (A normális, nem Free változat).

Nekem több mint egy éve megy a windows 7 egy elavult PC-n vele, úgy, hogy mindenféle s*art kipróbálok rajta, és ég nem engedett be vírust, nem fagysztja a gépet ellentétben az Avast, ESET, és társaival. Én az AVG-re esküszöm.


[link]

2011. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

TORRENTRŐL ANTIVÍRUST LETÖLTENI?

te annyira agyas vagy...


ezaz, crackeld csak a kis antivírusodat, felér egy teljes kiheréléssel.

Éppen ÍGY fertőzöd meg a géped!

pont az ilyen ostobáknak töltenek fel antivírust trójaival megspékelve, hogy neked okozhassanak közvetlen kárt!


ha teljes védelmet akarsz, kénytelen leszel fizetni

2011. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az AVG 2011 free változata sem piskóta a többi ingyenes av-hez képest, nyugodt szívvel merem ajánlani. Mellé jöhet a Malwarebytes, nem zavar sok vizet.


OFF

Előző, nálad a pont, le a kalappal :D

Na meg annál a másiknál, aki a userre hivatkozott, itt kezdődik a dolog...

2011. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!