Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudok olyan programot ajánlani...

Tudok olyan programot ajánlani, ami a beágyazott videot letölti és vhogy átkonvertálhatom?

Figyelt kérdés

Valakinek le kellene szednem a borsonline weboldalára felkerült videok közül az egyiket, de nincs olyan bővítményem, sem programom, amellyel ezt meg tudnám tenni. Valaki tudna nekem ajánlani? Illetve ha leszedem, akkor nekem az flv, vagy az mpeg formula nem jó, 3gp-be kellene leszednem, és valami olyat,a mivel gyorsan és jól is át tudom konvertálni?


Esetleg tudtok olyan oldalt is mondani, ahonnan youtube-os videokat lehet leszedni úgy, hogy egyből 3gp-be adja?


2011. febr. 18. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a DVD Video Softal, nem tom működik e, de nagyon jó progi, (és nem csak ilyen dolgokra, hanem pl cd írás, zenevágdosás stb.)


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ehhez program sem kell. Ha megnézed a Borsodos videót akkor a géped flv-be le is mentette.

Azt meg már 3gp-be ez az oldal is átteszi.


[link]

2011. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2011. febr. 18. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!