Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok hozzáférni néhány...

Nem tudok hozzáférni néhány fontos fájlomhoz. Mit jelent, ha a fájl neve zölddel van írva, és hogyan tudnám ezt problémát kiküszöbölni?

Figyelt kérdés

Ami zölddel van írva (kép,zene fájl) azok közül nem tudok semmit sem megnyitni egy idő elteltével.Kb 2hete telepítettem fel a Windows 7-t,és most ezt csinálja.

Kérte az aktiváló kulcsot,de netről próbáltam leszedni(nem sikerült).Másnap,meg szerettem volna nyitni Windows aktiválót.De azt írja: nem tudja elérni a Windows a fájlt és lehet,hogy nem rendelkezek szükséges engedélyekkel.(lerövidítve írtam)

C:\Windows\System32\slui.exe

Itt a hiba.

A műveletközpont pedig már 4,5 napja ezt írja:

A biztonsági mentés folyamatban van.


2011. febr. 19. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A zöld fájlok (legalábbis XP-n) a tömörített fájlokat jelentették (amit pl. a lemezkarbantartó is csinál), ezt valahol a fájl tulajdonságaiban ki lehet kapcsolni.
2011. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs a rendszerben egy olyan hely,ahol ezt a egész védelmet ki lehetne kapcsolni? Amolyan központ féle..?
2011. febr. 19. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első téved. A kék a tömörített, a zöld a titkosított. Csak az fér hozzá, aki a titkosítást rátette.


Egyébként jobbklikk a fájlra, majd tulajdonságok:

[link]

2011. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt írja:

Ezen tulajdonságok módosításához rendszergazdai jogosultság szükséges


A művelet befejezéséhez kattintson a Folytatás gombra.


Rákattintottam..


És ezt írja:

Hiba az attribútumoknak a következő fájlra történő alkalmazásakor:

(itt az a fájl,amit nem tudok megnyitni)

Hozzáférés megtagadva


Kihagyás,Összes kihagyása,Újra,Mégse


Ezek a lehetőségek vannak,de ha rámegyek,hogy Újra ugyanott tartok,ahol eddig.


Az előbb jutott az eszembe,hogy tanúsítványt nyitottam (kódot tudom) csak azt nem tudom,hol kell feloldani.

Hol kell? :S

2011. febr. 19. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!