Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy kis FPS gondok örülnék a...

Egy kis FPS gondok örülnék a segítségnek (? ) lent

Figyelt kérdés
az a lényeg h cod4-multiplayeren játszok eddig nem volt baj de az utobbi hétben azt csinálja, h mikor játszom akkor 120fps-röl egyszercsak leugrik 30-ra és ez laggal jár ami eléggé zavaró. megoldás?
2011. febr. 20. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Alacsonyabb grakifa/gyorsabb net/torrent kikapcsolása.

Egyébként jól működik a net?

2011. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak parancsok amit ha beirsz consoleba annyi frapset lessz maximum asziszem h te beirtad consoleba vagy vmit bealitittotal h max fraps 30.

com_maxfps 30 eszt

Ird be consoleba:

com_maxfps 100 vagy 250 és ha igyse jo akkor com_maxfps 0 ez asztjelenti h barmekkora lehet :) ird le sikerult e

2011. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a nettel semmi gond nem torrentezek 1024x...valahányon van a graff még pont megfelelö minden efektet le vettem ennek a lagnak a hatására de amm ezelött egy hónappal max grafon vitte stabil 90fps-el. =( és igen már ezt megcsináltam a consollal 250-re állítottam. annyit megtudtam belöle h ezelött a az a beállítás 100volt és így nyertem kb 15-20fps-t de mit sem érek vele mivel még mindig 120rol leugrik 20-30ra ='( azért nagyon köszönöm a segítö szándékú válaszokat =)
2011. febr. 21. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!