Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MIO M400-as GPS-emről eltűntek...

MIO M400-as GPS-emről eltűntek a betűk! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Épp térképeket tettem bele mikor észrevettem a betűkészletek ikonját. Gondoltam eggyet s elkezdtem variálni: a két betű ikont átmásoltam az asztalomra, a gps-ből meg töröltem. helyettük tettem be egy másik betűkészletet. bekapcsoltam a gps-t és semmi betü nem látszódott. fogtam visszadugtam usb-re és visszatettem azokat a betüket amik eredetileg benne voltak. amiket meg én tettem bele azt töröltem. ezután bekapcsoltam és ugyanugy semmi. utcák és város nevek láthatók de a menüben semmi a jobb fenti sarokban a számok a "holdon". Már reset is volt de ezután se megy. Légyszi segítsen valaki. Most vettem csak. :( HELP
2011. febr. 21. 02:10
 1/1 A kérdező kommentje:
Már nem kell válasz! Megoldottam
2011. febr. 21. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!