Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy videót amire...

Letöltöttem egy videót amire szöveg van ráégetve. SRT a kiterjesztése és se a KMP player se Windows Media player nem játsza le mondanátok olyan lejátszót ami lejátszaná?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, ha szöveg van ráégetve nem kell hozzá külön fájl mert a videóba van kódolva. (tehát neked nem) A külön készített szövegeket srt-ben tárolják.

Az srt fájlnak ugyanazzal a névvel kell rendelkeznie mint a filmenk, videonak pl. Amerikai_pite.avi, Amerikai_pite.srt

Így alapjáraton felismeri a videolejátszó. De ha nem, betallózod neki, vagy csak behúzod.

2011. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

lehet kodek probléma is:

rakd ezt fel

[link]

2011. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát nekem a windows media player azt írja ki hogy nem ismeri fel a kmp-be meg hiába tallóznám be nem látja az asztalon a fájlt.
2011. febr. 22. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Srt a kiterjesztése biztos? Ha .srt, akkor az csak egy felirat, a film valahol lemaradt...persze hogy nem tudod megnyitni. Amúgy KmPlayer jó lesz(majd), nem kell kodek hozzá!
2011. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még valami ajánlanék, hogy codec pack-et inkább ne telepíts, teljesen fölösleges, csak gond van vele, és a normális eltávolításához egy Oprendszer Reinstall a legjobb megoldás.

Szóval a codec-ekből csak a legszükségesebbek legyenek meg, még jobb megoldás, ha az adott lejátszóba van beleépítve.

2011. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez nem videó csak a felirat
2011. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
VLC media player! nálam eddigi legjobb!
2012. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!