Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Xp és Seven volt a gépemen,...

Attee88 kérdése:

Ha Xp és Seven volt a gépemen, de az XP-t újratelepítettem, hogyan lehet a sevent újra használni?

Figyelt kérdés
A laptopomon windows xp és seven oprendszerek voltak. Az XP-t újra kellett telepítenem, de ezáltal nem tudom elindítani a sevent. Kérlek, alaki segítsen hogy mit tegyek, hogy újra lehessen választani a két operációs rendszer között. Előre is köszönöm.
2011. febr. 24. 22:50
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
valószínűleg frankón leformáztad/felülírtad az egész vinyót. valamilyen adat-visszaállító program lehet hogy segíthet.
2011. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanígy jártam én is a minap, a kutya nem segített. Ha ugyanaz van, mint nekem, és nem tettél kárt a 7-es particióban, akkor próbáld a win 7-es lemezről indítani, és ott van vmi javító program. Futtasd le vagy 300x :D Egy idő után nekem megjavult.
2011. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van hozzá progi , ha rákötöd egy másik gépre , és azon futtatod , akkor minden megmaradt (nem leformázott ,és nem másoltál semmit a helyére a vinyón) adatot visszakapsz.... nekem is ez volt , szinte minden adat visszakerült , csak kell hozzá egy fél nap(mert nagyon lassan megy) és hely ahova le tudod menteni a visszahozott dolgokat , mert nem lehet csak ugy az eredeti helyére visszaállítani , le kell menteni egy másik lemezre , és onnan visszamásolni

Holnap leirom a progi nevét , csak elfelejtettem, de holnapra kideritem...:)

2011. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
GetDataBack for NTFS a progi neve , ezzel sikerült nekem is:)
2011. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.De nekem arra lenne szükségem, hogy a két oprendszer közül tudjak választani indításkor.Nem törlődött le nemmi az E meghajtóról, csak a C-t formáztam, amire felraktam újra az xp-t.Csak ezáltal a bootmanager törlődött.Hogyan tudnám a Bootmanager-t visszaállítani?
2011. febr. 25. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!