Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pro Evolution Soccer 12, volt...

Pro Evolution Soccer 12, volt egy karriermódom, az FC lorienttel. Akartam kezdeni egy másikat, de akár újratelepítettem, akár letöröltem a dokumentumokat, mindig ugyan az a Sxxr csapat volt a kezdőmben, választhattam barcelonát vagy psv t. ötletek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Na most a PES-ben nincs olyan, hogy karrier mód.

Van a Become a Legend és van a Master League.

A leírásod alapján ez utóbbira tippelek. Ebben az esetben tök mindegy milyen csapatot választasz, mindig és mindenkor ugyanazzal a csapattal kezded a játékot. Nem csak Te, hanem világszerte mindenki aki ezzel játszik. Egyenlő feltételekkel vág neki mindenki, onnan kell építkezni.

2011. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hülyeség amit az utsó írt. Extra Contentnél lehet unlockolni a rendes csapat felállásokat.
2011. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!