Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avast vírus irtó eltávolítása?

Avast vírus irtó eltávolítása?

Figyelt kérdés

Avast vírusírtót tettem a gépre és ha új verzió van azt mondták nem kell eltörölni az előzőt majd felül írja magának. Hát nem ez történt így két avast van a gépen és mivel a kettő üti egymást nem működik egyik se a gépemet viszont lassítja. A vezérlőpultból nem tudom eltávolítani uninstall nincs. A mappát nem törlmöm mert sztem az nagyobb galibát okozna.

Segítene valaki hogy tudom letörölni??? Lehetőleg ne azt javasoljátok hogy tegyem újra az op. rendszert


2011. febr. 25. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ilyen volt velem is.Ekkor én zsákutcába kerültem, mert nekem se akarta uninstallozni.Viszont kitöröltem, és annyi volt az egész Windows-nak... és újra kellett installálnom.Nem tudom mit kéne tenni, de semmiképp ne akard törölni, mert a Windows látja kárát:S
2011. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hát valamit nem jól csinálsz és csináltál.

Frissítéskor automatikusan felülírja az előzőt nem lesz kettő belőle, maximum ha mégegyszer letöltesz egy újabb verziót akkor lesz kettő, de a gép észleli és letiltja a régebbit.Lassulni meg abszolút nem fog.

Másik dolog hogy a programok törlése menüben egy kattintással törölhető az avast úgy mint bármi más.

Ezek tények egyik gépemen avast van és pont múlthéten frissítettem(nod32 is van rajta de nem lassul a gép).

A másikról meg kb. két hónapja töröltem az avastot.

2011. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

[link]

Van egy uninstall nevű progi. Azzal is letörölheted. A Revo uninstaller is leszedi, és még sik más is.

Csak akkor lesz kettő, ha nem jól telepíted a frissítést. Ha 4.8-asod van, azt le kell valóban törölni.

2011. febr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ismétlem ha vezérlőpultba próbálom akkor nem csinál semmit rákattolok hogy eltávolítás és ennyi vége . nincs semmi

a revo uninstallert kipróbálom

2011. febr. 25. 19:22
 5/18 A kérdező kommentje:

a revo jónak bizonyult csak hogy hiába törölt mindent még a látszata sincs meg hogy működik

én vagyok ennyire balf..z???

hát én már unom ebből tényleg újra telep lesz :S

2011. febr. 25. 19:37
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha kitörölted, hogyan működne? Mindkettőt töröld. Aztán szépen rakj fel egy újat. Remélem, ki van kapcsolva az Avastod?
2011. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
De ha kitörlöd az egész Windows-ának fog fájni.Velem is ilyen volt, mikor volt a 5.0-ás felrakva, aztán feltelepítettem a 6-osat és rajta maradt kettő.Nem engedte uninstallozni, töröltem majd mire újraindul be se tölti a jelentkezőképet, helyette újraindul.
2011. febr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

és te hogy oldottad meg am kitöröltem és elindul ne az észszerűséget mondjátok nekem hanem a megoldást

én is tudom hogy minek kéne jönnie és hogy ennek nem kellett volna megtörténnie

Tehát hasznos válaszokat mondjatok és ne azt hogy ez lehetetlen meg hogy én vagyok hülye meg stb.

2011. febr. 26. 11:28
 9/18 anonim ***** válasza:

Kérlek...megoldás....

4.8-as kitöröl, 5-ös feltesz, regisztrál, beállít, működik.

Nálam így ment.

Nincs másik vírusírtód fent? Tűzfal beengedi?

2011. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

De nem tudom kitörölni még mindig ez a probléma hogy nem tudom eltávolítani!!!!

A vezérlőpultnál nem reagál uninstallja nincs mappát meg nem szabad törölni!!

2011. febr. 27. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!