Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most hogy jelentkezzek be...

Most hogy jelentkezzek be messengerbe?

Figyelt kérdés

majdnem egy év után ujra használom a laptopomat, amin a messenger 09es verziója van.

Most mikor megpróbáltam belépni nem enged fel, csak ha telepiitem a legujabb verzióju emesent.

a másik gépen már olyan van, tudom milyen az valami elképzelhetetlen f*s (azt a nevemet amit a többiek látnak nem tudom megváltoztatni, és nem is látom + rejtett módban nem tudok irni).


nem akarom telepiteni, de emesenezni akarok most mi a francot tegyek???


2011. febr. 26. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod kerülni, akkor ajánlom az amsn-t - működik benne pl a színes név, fájlmegosztás, minden, amit az msn-nél megszoktál, csak épp microfosék nem b@szogatnak, hogy tedd fel a legfrissebbet...
2011. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megoldható, egy kis hack-eléssel. Maradhat ez a 09-es fent, és lekell szedjed a Resource Hacker nevű programot. Azt elindítva, felül File->Open->Megkeresed az msn indító exe-éjét vele, majd megnyitod->Version info mappa megnyitás->"1" nevezetű mappa megnyitás->1033-ra katt->a jobb oldalt megjelenő listában keresd meg a VALUE "ProductVersion", "14.0.8117.416" részt, és a verzió számot írd át az itt láthatóra (azaz: 14.0.8117.416)->Majd felül Compile Sripf-re katt->majd felül File->Save. És ennyi. Innentől a Microsoft szervere úgy ismeri fel az msn-edet, mint ha az új lenne fent :)))) . És ez használható bármelyik msn-el, én a régi 8.5-öt használom hibátlanul így!!!
2011. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!