Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb vírusírtó?

Melyik a legjobb vírusírtó?

Figyelt kérdés
AVG kizárva, és olyat szertnék hallani, amelyik jobn mint az AVG, és kérhetek linket az adott vírusírtóról?
2011. febr. 26. 17:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom, volt már ilyen kérdésből 200, de azok régiek.
2011. febr. 26. 17:45
 2/8 anonim válasza:

Én ESET Nod32 Antivirust használok már egy jó ideje és semmi probléma nincsen...:)


Letöltés:

[link]


Kulcsok:


Username:EAV-23722725

Password:6kpkfhcf6c


Username:EAV-23834393

Password:h6mphd853t


Mind1, melyik..:)

2011. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fizetősbe vagy ingyér?
2011. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
NOD32, de ezen kulcsok működését kétlem, mert nekem egy sem működött. Én letöltöttem hozzá a "fix"-et és úgy tökéletes.
2011. febr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ingyen.. Laptopomra kellene.
2011. febr. 27. 08:59
 6/8 anonim válasza:
Én az AVAST 5-re esküszöm! Letölthető a www.szoftverbazis.hu -ról, és nagyon jó. Volt nekem NOD32-m, Panda-m stb, de vagy tönkre vágta a Windowst (olyen exe-ket ismert fel vírusnak, és törölt ami a Windows működéséhez kell. Ujra telepítés lett a vége.), vagy bekaptam velük vírust! Avast-al még nem kaptam vírust, azonnal jelzett ha baj van, és blokkolta. Napota 1-2x frissítí az adatbázisát! Ingyenes, a program feltelepítése után a programban kell regisztrálni INGYENESEN, ami kb. fél perc, és onnantól 1 évig ingyen használatod. Én ezt ajánlom, ez az egyetlen amiben megbízok!
2011. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Előző kommentelő vagyok. Itt a link: [link] .
2011. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aha.. Kösz :) akk Avast lesz a vége.. ezek után úgydöntöttem, írtam egy másik kérdést is, ez volt: Bárhonnan letöltöm a GTA SA multiplayer 0.3c verzióját, mindíg vírust jelez ki.. ezt az AVG Free Edition csinálja, d emiért? Addig míg letöltöm semmi, csak ha felinstallálom, utánna jelez 4-es fokozatú vírust, és több millió embert azt használja.. :S
2011. febr. 27. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!