Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Se törölni, se elindítani nem...

Se törölni, se elindítani nem tudom :S mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
San andreast telepítettem volna,ám féluton kiirta blabla hibát észlelt ezért leállt. Elindítani nem tudom,indítom és semmi se történik,ha uninstallra kattintok bead egy ilyen üzit [link] ezt elokézom utána ezt [link]
2011. febr. 27. 12:45
 1/1 anonim válasza:
Próbáld meg a gép újraindítása után közvetlenül megint feltelepíteni, hátha végig fut. Ha akkor se, akkor újra indítás megint, és töröld a játék mappáját a program files-ből, vagy ahova telepítetted, majd utána megint próbált telepíteni (persze csak ha kell a játék). Ha ezek se segítenek, akkor valószínű maga a játék telepítő rossz, avval nem tudsz mit csinálni, szerezd be máshonnan a játékot. Ez meg kuka.
2011. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!