Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Office 2007-es...

Microsoft Office 2007-es verzióban hogyan tudom megcsinálni hogy egy A4-es oldalon legyen nekem két oldalam?

Figyelt kérdés

egy 60 oldalas könyvet szeretnék kinyomtatni, de a könyv egy lapja a word-ben egy A4-es lap. Én úgy szeretném kinyomtatni hogy egy A4-es lapon két könyvoldal szerepeljen.

szóval akkor nem 60 oldalt kell kinyomtatnom, hanem csak harmincat! ezt hogy tudom megcsinálni?


(remélem érthető voltam :D)


2011. febr. 28. 10:00
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Az oldalbeállításoknál, fekvő tájolást választasz. Majd két hasábba rendezed a dokumentumot.
2011. febr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm de ez így nem jó! mert így is mgé 57 oldal lett!

le is kéne kicsinyiteni valahogy, próbáltam szövegdobozba rakással de úgy se lett jó :(

2011. febr. 28. 14:26
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
Én Word 2003 -at használok. A Fájl --> nyomtatás..-ban a jobb alsó sarokban van nagyítás/kicsinyítés lehetőség azzal kéne megpróbálni.
2011. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!