Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud olyan programot...

Ghostboy kérdése:

Valaki tud olyan programot amivel gépről bizonyos mappákat, fileokat lehet törölni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy van egy külső háttértáram amin van egy mappa benne két avi file és ezt a mappát nem tudom törölni. próbáltam total commander-el is rendszergazdaként, próbáltam sajátgépbe is próbáltam de egyszerűen folyamat letilt és nem enged törölni. tulajdonságokban kikapcsoltam a file írásvédettségét is de úgy sem tudom törölni. a gépet rendszergazdaként használom tehát teljes joggal próbáltam törölni. a háttértárat formázni nem tudom mert 1Tb-os és 90%-ig tele van amit ideiglenesen nem tudok sehova tenni. tehát a formázás nem lehetséges semmiféleképp. ezért kérdezem hátha tudtok olyan programot amivel ezt orvosolhatnám.
2011. febr. 28. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáltad már másolni azt a két fájlt mondjuk a gépedre? Lehet, hogy sérült a lemez, azért nem tudod törölni.
2011. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Telepítsd fel az ingyenes Unlocker-t, az valószínű letörli.
2011. febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a háttértárat most válogattam tegnap este óta folyamatosan másolok és hibátlanul működik a háttértár már kb 1 éve. ezt az egy mappát a benne lévő 2 file-val nem tudom törölni. de mindjárt leszedem az unlockert. köszi a tippet. ha nem jó akkor írok és a kérdés tovább fennál :)
2011. febr. 28. 16:50
 4/11 A kérdező kommentje:
ugyan úgy írja hogy előbb szüntessem meg az írásvédettséget a két avi file-on. de ha ki akarom kapcsolni az írásvédettséget akkor meg letilt. "hozzáférés megtagadva. lépjen be rendszergazdaként" nincs is másik user a gépen csak az enyém a rendszergazda user. egyszerűen nem tudom mi a baja
2011. febr. 28. 17:03
 5/11 anonim válasza:
Anno nekem is hasonló gondom volt, igaz még xp-n...de sikerült letörölnöm parancssorból
2011. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
le tudnád írni hogy azt hogy kell? :)
2011. febr. 28. 17:31
 7/11 anonim válasza:

[link]


itt megtalálsz minden parancsot, egyébként neked a cd és a del parancs fog kelleni...le van írva a parancsok működése és szerkezete is. sok szerencsét:)

2011. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy nem tudok könytvárat váltani :D mert nem a C meghajtón van a file hanem az usb háttértáron ami L meghajtó. :D
2011. febr. 28. 18:18
 9/11 anonim ***** válasza:
L:
2011. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mekkora barbár vagyok Xd kösz szépen én a CD parancsal gyakorlatoztam XD lol. sorry parancssorral abszolút kezdő vok :D
2011. febr. 28. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!