Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet Painttal rajfilmet...

Bri11 kérdése:

Hogy lehet Painttal rajfilmet csinálni?

Figyelt kérdés
Van néhány mesém amit én írtam a gépre és annak akarok rajzfilmet csinálni.De nem tudom hogyan kell!!Olyasmit szeretnék hogy Painttal megcsinálom a rajzfilmet,és szeretnék hozzá hangot is.Pl:Horseland a lovasklub,Fekete Szépség stb.Ilyesmiket.
2011. febr. 28. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát Paintel sehogy. Az szép lenne, ha minden egyes képkockát végigrajzolnál. Javasolnám a Maya nevű progit, de eléggé erőforrásigényes, és bonyolult a használata.
2011. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az én gépem pentium hármas.Érdemes letöltenem azt a Mayát??
2011. febr. 28. 17:57
 3/9 A kérdező kommentje:
Néztem a google képekbe miket lehet csinálni.Fantasztikus!!Valaki megadja a címét,honnan tudnám letölteni??
2011. febr. 28. 17:59
 4/9 anonim ***** válasza:

El kell, hogy keseritselek. A maya-t nem eleg csak letolteni, meg is kell tanulni a hasznalatat.

Amugy, nem ertem ezt a 3d, maya maniat. A 3d animacio nem rajzolas, hanem szobraszat.

Ha ugy gondolod, kepes vagy paintben rajzolni valamifelet, akkor inkabb neked a flash ami valo. Mert abban eleg rajzolni tudni.

2011. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem érdekel!!Akármilyen nehéz is,nekem kell ez az izé!!!!
2011. febr. 28. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:

De most komolyan. A maya 30 napos trialjat ingyen le lehet tolteni a hivatalos laprol

( [link] )

de nalad nem fog menni, hacsak nincs a pentium harmas gepedhez legalabb 2gb rammod:

( [link] )

Minden mas csak szoragag...

2011. márc. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fejezd be pelenkás ovis!!Csak a veszekedést csinálod!!
2011. márc. 4. 17:43
 9/9 A kérdező kommentje:
Elírtam sorry!!Nem rajfilmet hanem rajzfilmet.Még egyszer SORRY!!!
2011. márc. 10. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!