Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gépeiteken rendszerindítás...

Gépeiteken rendszerindítás után hány folyamat fut, és mennyi memóriát fogyaszt a windows?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiság, hogy másnak mennyi lehet. :D Én mindíg félek, ha 22-24 folyamatnál több van, és 180-200 megát eszik. Ezért érdekelne, hogy ez jó-e, vagy sok. Nektek mennyi?


Nálam mostanában 21 folyamat van amikor beadja az asztalt (várok még kicsit, had adjon be midnent). És 150-160 MB a memória amit fogyaszt. Feladatkezelőben szoktam megnézni.

Induláskor csak az Avast Internet Security indul a windows-sal együtt.


2011. márc. 1. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan megmutatják ezek a progik a folyamatot, és ezáltal a Windows indulásához nem feltétlenül szükségeseket le tudod állítani.

Bootlog XP (30 napos teljes verzió)

web: [link]

letölt 8portable verz.)

[link]


vagy:

BootVis (ingyenes)

[link]

[link]


kérdésedre visszatérve, a Windows-al együtt induló alkalmazásaim a következők:

[link]

2011. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

40-50, 500 megával, aztán fél perc alatt lemegy jócskán, progik kilépnek, mehet a munka.

Sok olyan progim van ami csak leellenőrzi hogy megvan-e valami, aztán kilép, de ezt feltétlenül rendszerindításkor kell neki csinálnia.


Megnéztem: 53 applications run in your boot. Your boot takes 2:47 min.

2011. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!