Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DarkSpore honnan lehet letölte...

DarkSpore honnan lehet letölteni, Magyar nyelven tud még minden információt szeretnék (mi hol merre)?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 2. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Én sem tudok sokat róla,ami azt illeti nem hallottam róla még ezt a kérdést nem olvastam:)


De számomra is fel keltette az érdeklődést.

Amit le szűrtem belőle,ez egy Diabló-hoz hasonló online co-op-ban is jétszható sci-fi akció RPG játék lesz a Maxis-tól ami a Spore lénylabor-ra épül.Vagyis az egységed tagjait frankót testre tudod majd szabni.A játékban a galaxis meg mentésén kell majd hogy keményen dolgozz amihez 3 faj 4 kitünő harcosát hívhatod segítségül és több 100 fegyvert.

Minden harcosnak meg lesz a maga harcmodora,fegyvere és jellegzetessége .Ezeket a harcosokat egy egységként váltásban tudod majd használni,illetve co-op esetén 4-en lehet majd vele játszani,mindenki a saját maga tervezte harcosát irányítja majd....


Sajnos csak ennyi infót sikerült kiderítenem róla,magyar nyelvet nem írtak hogy lesz de azt sem hogy nem:)


Az a helyzet hogy letölteni nem tudod,mivel zárt béta stádiumban van.Ha játszani akarsz vele akkor a hivatalos oldalán jelentkezhetsz béta tesztelőnek más esetben várnod kell még megjelenik.


Mondjuk torrent oldalakon láttam hogy fent van,de ha valós letöltés akkor sem hiszem hogy sokra mész vele,mivel zárt béta révén biztos hogy online be kell jelentkezni ahhoz hogy be tudj lépni a játékba...

2011. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tesztelő vagyok nem kell a beta kulcs


Ja és olvasva a hotdog-ot aki 4000 Ft-ot vagy nCore meghívót küld neked az Hülye (és fennt vagyok nCor-on de nem küldenék semmi módon meghívót pénz-ért sem)

2011. márc. 10. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!