Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik egy játék, mit...

Nem működik egy játék, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy nagyon régi játékról van szó; A varázslatos emberi test. Nem fut XP-n, mert Win. 95-re csinálták, és csak is 16 bites hangkártyával akar működni.

Próbáltam futtatni kopatibilitási módban (win 98 és 95ben is), de még mindig kiírta a hibaüzenetet.

"Hang meghajtó nem megfelelően működik, vagy ki van kapcsolva.

Bővebb információért nézze át az Olvassel.wri állományt.

Ez a program most kilép."


Olvassel.wri-ben ez áll: Fontos: Ez a program csak WindowsÒ 95 operációs rendszer alatt fut. A program használatához 16 bites hangkártya és egér szükséges. A program használatához feltétlenül telepíteni kell a QuickTime for Windows programot. QuickTime telepítése után újra kell indítani a számítógépet. Ha a telepítéskor nem kértük a QuickTime program telepítését, akkor a program első indítása előtt ezt feltétlenül tegyük meg.


Olvastam már fórumokat ezzel a játékkal kapcsolatban, ott ezt írták: ""D-Fend v2 for DOSBox 0.62"--SZEDD--le majd ebben olvastasd be a varázslatos..... programot.Ez majd futtatja ezt a progit.

És nemkér + lejátszót."

Letöltöttem ezeket a programokat is, szenvedtem velük egy ideig, de végül nem jutottam semmire.

Nem tudom, hogy mit csinálhatnék... Ötleteket várok! Leginkább programokra lennék kíváncsi, semmi kedvem új hangkártyát venni, vagy egy régi gépet..


2011. márc. 2. 16:30
 1/3 A kérdező kommentje:
*kompatibilitási módban
2011. márc. 2. 16:34
 2/3 anonim válasza:
Nekem is ugyan ezt írja ki, és a D-Fend... nem segített semmit se, és az xp patch se. Ha rájöttél hogy mi kéne vagy hogy mi a gond, vagy ha rájössz akkor légyszi írj.:) dani0217@fremail.hu
2011. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 weca válasza:
Nekem is az a bajom valami ötlet köszi előre is pá
2016. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!