Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy netbookra érdemes Win7-et...

Egy netbookra érdemes Win7-et felrakni?

Figyelt kérdés
Van egy acer netbookom, és édesapám mindenképp Windows 7-et akar rárakni, és ehhez akar még venni 2 giga ramot meg külső meghajtót hogy fel tudja rakni, és nem hiszi el hogy felesleges. Szerintetek lenne értelme?
2011. márc. 2. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Gép paraméterei? Enélkül szerintem nem sokat lehet mondani..
2011. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]



Ilyen netbook. De nem értem hogy ha ez netezésre való, akkor minek bele Win7? Egy xp is bőven megteszi. Tehát nem látom értelmét, de szóljatok ha van.

2011. márc. 2. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell oda szerintem semmilyen Windows. Chrome OS-t használj, csak böngésző az egész tulajdonképpen, online tárol mindent, de ez tényleg csak netezéshez. Win7-et komolyabb célokra, pl word, excel, powerpoint, ha ezekhez nagyon kötődsz, rakd a win7-et, de ha nem, ott a Google Docs. Ha egyszer nekem is lesz netbook (nem laptop), akkor Chrome OS-t teszek majd rá. Laptopra, amit normális célra is fogok használni (képnézegetés, képszerkesztés, programírás, fájlszerkesztés stb) arra pedig Win7, hacsak nem lesz jobb Windows.
2011. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van értelme, mert a win7 nem is olyan sokkal lasabb az XPnél, és az XPt már nem igazán támogatja a Microsoft, a win7et viszont igen. Ezért a win7 biztonságosabb.
2011. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen gepre Linpus. Nem veletlenul van rajta netbookok nagyreszen amikor megveszed.
2011. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most ubuntu van rajta, de nem tetszik. Nehéz kezelni. (számomra) Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 5. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!