Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom Linuxra felrakni...

Hogyan tudom Linuxra felrakni a World of Warcraftot felrakni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Így biztos megtalálod, h tudod felrakni Linuxra felrakni felrakni.

2011. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb módszer szerintem ha PlayOnLinux-al rakod fel.Innen tudod letölteni:


[link]


De disztrótól függően a szoftverközpontban is megtalálhatod.


Annyi a dolgod hogy le szeded a WoW klienst a hivatalos oldalról vagy ahonnan akarod.

El indítod a PLayOnLinux-ot,első indításnál fel ajánlja hogy telepíti a Windows betűkészletet.Ezt engedélyezd neki.

Ha elindult a program,akkor felül kattints rá hogy "Install" utána bal oldalon a "Games"-re kattints.A jobb oldalon ki pakol minden támogatott játékot.Köztük lesz a WoW is.

Kattints rá a WoW-ra egyszer,majd alul a jobb alsó sarokban kattints az "Install"-ra és kövesd az utasításokat.


A PlayOnLInux lefog tölteni és telepíteni mindent ami a WoW-hoz kell,engedélyezz mindent.Majd megkérdezi miről akarod telepíteni CD,DVD vagy telepítő fájl.Válaszd azt a lehetőséget hogy meg adod a telepítő helyét a merevlemezen.Tallózd be a letöltött WoW klienst és kész.

A WoW telepítő indul.


Telepítés után a PLayOnLInux elfog helyezni egy ikont hozzá az indító menüben ha az asztalon is elhelyezz egyet ne azt használd.Személyes tapasztalat,mindég azt használd ami a PlayOnLinux indító menüjében van.

Az indító menü a legelső ablak ami PlayOnLinux indulásakor megjelenik.

2011. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!