Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítenél lefordítani? DvdFlic...

Segítenél lefordítani? DvdFlick és ConvertXtoDvd témakör.

Figyelt kérdés

[link]

Ahogy kivettem, jobbnak tartja a DvdFlicket?

Köszönöm a fáradozást előre is. :)


2011. márc. 3. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyersfordítás:

"Igen! I love dvd flick...I just downloaded it on Sunday. Szeretem DVD Flick ... én csak letöltött ez a vasárnap. I downloaded Weeds Season 2 off of the internet and it was HD quality and in .avi format. Letöltöttem Weeds Season 2 le az interneten, és ez volt a HD-minőséget, és a. Avi formátumban. I wanted to burn it to DVD and have it be good quality, but I could not find a program that worked to those standards. Azt akartam, hogy éget a DVD és azt jó minőségű, de nem találtam olyan programot dolgoztak ezeknek a szabványoknak. I have Power2Go on my computer and it reduced the quality and then I downloaded Convertxtodvd after being recommended it on yahoo answers. Én Power2Go a számítógépen, és ez csökkentette a minőség és aztán letöltött ConvertXtoDVD után ajánlotta a Yahoo Answers. It was easy to use and had a cool menus setup, but the quality of the video was still pretty mediocre after the conversion. Ez volt könnyű használni, és volt egy hűvös menük beállítás, de a minősége a videó még mindig elég középszerű az átalakítás után. I randomly came across dvdflick on the web and it's awesome and I couldn't believe that it was free. Én véletlenszerűen jött át dvdflick az interneten, és ez félelmetes, és nem tudtam elhinni, hogy ingyenes volt. If you care about high quality dvds then you want to go with dvdflick...just make sure you read the short guide so that you know how to put the settings on "best" and "2nd encoding" so that you get the best quality. Ha érdekel a magas minőségű DVD-ket, akkor akarok menni dvdflick ... csak olvasd el a rövid útmutatót, hogy tudja, hogyan helyezheti el a beállításokat a "legjobb" és a "2. kódolás" úgy, hogy Önnek a legjobb minőségű . The cons of the program are that there are no menus and that it takes 2-3 hours to convert/burn...but that is required to maintain the quality. A hátránya a program, hogy nincsenek menük, és hogy 2-3 óra átalakítani / burn...but, hogy a szükséges minőségének fenntartása. However, if you don't care about the qualtiy then you can change the settings from normal or best to fast which will lower the quality but burn much faster the same way other programs work. Azonban, ha nem érdekel a minőségért, akkor meg lehet változtatni a beállításokat a szokásos vagy a legjobb, ha gyorsan, amely csökkenti a minőséget, de éget sokkal gyorsabb, ugyanúgy programokhoz. Oh yeah and you can set the bitrate which is very important...just google bitrate calculator and you can enter in the length of your .avi file and it will tell you the ideal bitrate to enter in dvdflick...you usually have to enter in around 20 kb less than what's suggested. Ja igen, és állítsuk be a bitrátát, ami nagyon fontos ... csak a google bitráta számológép, és megadhatja az idejét. Avi fájlt, és azt fogja mondani, hogy az ideális bitráta be a dvdflick ... akkor általában a meg, körülbelül 20 kB kevesebb, mint ami a javasolt. Just try dvdflick and do what I suggested and compare it to any other program and you will be a dvdflick fan! Csak próbáld dvdflick, és megteszem, amit javasolt, és hasonlítsa össze más program, és lesz egy dvdflick rajongó!"

2011. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem erre a translate.google megoldásra vágytam...:))
2011. márc. 5. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én angoltudásom szerint:

Igen! Imádom a DVD Flicket. Letöltöttem vasárnap és a Nancy ül a fűben 2.évadját is (HD volt .avi-ban). kI akartam írni DVD-re de nem találtam olyan programot amivel megtudnám csinálni. Volt Power2Go a gépemen de ez a HD-t normállá alakította vissza. Aztán Convertxtodvd-t szedtem le. Könnyű volt használni de még mindíg lekicsinyítette a videó méretét. Aztán rátaláltam a DVDFLICK-re a neten és ez elképesztő. El kell olvasni a rövid leírást és gyerekjáték az egész! 2-3 óra az írásidő (nekem annyivolt) de legalább ugyanakkora maradt a méret. Ó igen, és a bitrate-n is tudsz állítani. Csak guglizd meg a "bitrate calculator"-t és kitudod számolni az egész videód rátáját. Általában 20kb megfelelő. Csak próbáld ki és DVD Flick fan leszel teis, mint én.


Remélem megfelel, néhány sort kihagytam de azok lényegtelenek

2011. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok...kézfogás. :))
2011. márc. 5. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!