Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb aránycsaló...

Melyik a legjobb aránycsaló program?

Figyelt kérdés
Amivel egyszerre több torrent fájlt is lehet futtatni és másodpercenként változtatja a sebességet
2011. márc. 5. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:

NE csalj arányt.

Hihetetlen, valakik még a lopásban is csalni akarnak...

2011. márc. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezvan :/ nekem anyuci nem ad pénzt 20 mb/s -es internetre...
2011. márc. 5. 11:06
 3/8 anonim válasza:
Szia!A torrentezés lényege adni és visszaadni.Tölts le ingyenes "dolgokat"vagy 18+ filmeket.Esetleg egy darabig ne tölts le,csak seedelj.Legyen mindíg bekapcsolva a kliensed.Van aránycsaló progi is,de szűrik és tiltani fognak.A te döntésed mit teszel.Türelemmel becsülettel jársz el,vagy csalsz és beírod a google-ba:aránycsalás program.
2011. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kivágnak az összes nagyobb torrent oldalról, nincs értelme. Elég egyszerű lebukni vele.
2011. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű a dolog, vagy töltesz fel torrentet vagy ingyenes cuccot töltesz le amit sokáig a kliensedbe hagyod és seedeled.Letöltés után meg nem kell lelépni.Manapság szolgáltatótól függ mennyibe kerül, ha van digi netre lehetőséged köttesd be.:)Olcsó és gyors.
2011. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen de inviteles netem van 450kb/s le 30 kb/s fel... és így nehéz tartani az arányt
2011. márc. 5. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehéz,de nem lehetetlen.. Soknak még annyi sincs mégis seedel ahogy csak tud.

Azelőtt nekem feltöltési sebem örültem ha 15 kb/s elérte.És mégis fent tudtam tartani az oldalaimat.

Ha csalsz,akkor biztos le megy a gondod a seedről,de az oldalról is,mert úgy kiraknak mint macskát tojni :)) egyből észreveszik...

2011. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
eddig is csaltam ratiomaster-el és 2 évig csináltam feltűnés nélkül... csak hát öcsém átírta a feltöltési sebességet 2 tb/s re
2011. márc. 6. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!