Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Akárhonnan letöltöm a Pinnacle...

Akárhonnan letöltöm a Pinnacle-t, telepítés után, amikor videót akarok szerkeszteni regisztrációt kér. Megoldás?

Figyelt kérdés

Már a 20. verziót töltöm le. Demó, nem demó, full nem full, 14-es nem 14-es, mind kér regisztrációt amikor először akarom használni. Megnyitom a videót és felnyílik egy ablak két választási lehetőséggel, hogy "automatikus online reg." vagy "most nem regisztrálok". Ha nem regelek akkor nem enged szerkeszteni, de regelni se akarok, mert nem tudom mivel jár. Fizetni kell bizonyos dolgokért? Adatokat kér tőlem, amik természetesen valótlanok lennének, de attól még IP cím alapján lenyomozható vagyok.


Valaki kifejtené, mivel jár a regisztráció? Legjobb lenne, ha nem is kéne regelni.

Kérlek titeket, ne ajánljatok más video szerkesztőket. Kössz.


2011. márc. 5. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilán crack-elni kéne.
2011. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezt letöltöd:

[link]

15 napig használhatod, utánna meg kell venned, vagy tovább nem hajlandó működni!

(nem lehet, hogy egyszer már letelt az a bizonyos 15 nap kipróbálási lehtőség?, mert akkor csak a megvásárlásával, és a vásárláskor kapott kóddal, e-mail címmel tudod használni!)

2011. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem, biztosan nem járt le, mert egy mp-ig se tudtam használni

és ez a crack hogyan működik??,

2011. márc. 5. 12:27
 4/4 DjImipapa ***** válasza:
Torrentről letöltöttbe kell lennie egy pixie activálónak, legelőbb ezt kell futtatni...
2015. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!