Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok-e olyan mp3 konvertáló...

Sz1u kérdése:

Tudtok-e olyan mp3 konvertáló programot, amelyik. (bővebben lennt)?

Figyelt kérdés

Olyan mp3 konvertáló program kellene nekem, amelyik automatikusan kihagyja a konvertálás során azokat az mp3-kat, amelyek már eleve abban a bitrátában vannak.

Tehát szeretném az összes zenémet (több ezer) átkonvertálni (mondjuk 128kbs-re, helytakarékosság miatt), a konvertáló pedig csak azokkal a zenékkel foglalkozzon, amelyek nem 128kbs-el tömörítettek.


Remélem érthető voltam...


Köszi előre is!


2011. márc. 5. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az mp3 eleve egy marék sz@r, ne akard még lejjebb konvertálni kérlek.
2011. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Két marék... ;)

De ilyen program szerintem nincs. Akkor előbb tesztelnie kéne a fájlokat, csak utána konvertálna...

(De biztos lehet írni.)

2011. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jelen esetben nem a minőség számít elsősorban, hanem a helytakarékosság. (A fontos zenéimet természetesen máshol és másképp tárolom)

Azért kellene egy ilyen (intelligens) konvertáló program, hogy minél hamarabb végezzen a konvertálással (ugyanis elég sok 128kbs-es mp3-am van), tehát azokat a fájlokat hagyja ki/ugorjá át...

2011. márc. 5. 17:33
 4/14 A kérdező kommentje:

17:31


Annyira nem ismerem az mp3-ak felépítését (így lehet hülyeséget kérdezek), de nincs a "fejlécében" bekódolva, hogy milyen tömörítésű? Ha igen, akkor elég egyszerűen felismerheti a konvertálás előtt... és így kihagyhatja...

2011. márc. 5. 17:37
 5/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg az "Easy CD-DA Extractor"-t használom, ami nagyon jó! Az egész winchestert át tudja konvertálni (alkönyvtárastól, stb...), csak nincs benne az a lehetőség, hogy hagyja ki (jelen esetben) az eleve 128kbs-el tömörített fájlokat.
2011. márc. 5. 17:42
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia! Kipróbáltam már sok konvertálót, ilyen funkcióval egyikben sem találkoztam, ezért írtam, szerintem ez nem fog menni...

Ha tudsz angolul próbálkozhatsz a google-n még.

2011. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nincs olyan program, ami bitráta alapján válogat.


(az csak nagyon hallkan jegyzem meg, hogy a 128 kbit/s sebesség csak max. szöveges állomány tömörítésére alkalmas, bár már azon is komoly hangtorzulás hallható)

2011. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

18:14


Pfff... ha nincs ilyen program, akkor elég macerás lesz belehallgatnom minden egyes zeneszámba, hogy megtudjam milyen tömörítésű... és egyesével áthuzogatni az Extractorba.

2011. márc. 5. 18:39
 9/14 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, nem akarlak szekálni, de...

OFF

Ha több 1000 zenéd van, amiket ilyen szinten le akarsz butítani, annak mégis mi értelme? Ha 128-asra konvertálod, az már minőségi romlást eredményez. Ezzel az erővel, akár törölhetnéd is őket.

Még egyszer bocsi!

ON

2011. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Úgyse hallgatsz több 1000 zenét, inkább töröld ami nem kell.
2011. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!