Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud konvertáló programo...

Valaki tud konvertáló programot ami nem rontja a minőségét a fáljnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 16:43
 1/5 Jenci ***** válasza:
88%

Ha konvertálsz,akkor eleve romlik a minőség az eredetihez képest.Viszont ha felfelé konvertálsz--avi-t dvd-be--akkor nem romlik a minőség de nem is javul.


Én a Convertx to dvd-t ajánlom.Ha univerzális kell,akkor a Format Factory.

2011. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha olyan formátumba konvertálod, akkor minden konvertáló rontani fogja a fájlt, ezt nem lehet megkerülni. Amúgy meg mit akarsz konvertálni és mibe???


Amúgy bármely programmal el tudod ezt érni, csak mp3-ból wav-ba kell, vagy divx-ből (avi kiterjesztés) mkv-ba, vagy zip-ből, rar-ból bármibe. De a Doc-ból PDF-be sem rontja a minőséget.

2011. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
klippet akarok mp3-ba de amiket eddig használtam a konvertálás után recsegett mindig
2011. szept. 6. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is vedd lejjebb a hang kimeneti jelszintjét. Attól is recseghet. Mivel konvertálod?
2011. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
freemake video convertel, próbáltam a youtub-al is de az a legszarabb
2011. szept. 6. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!