Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet v2. NET keretrendsz...

Hogy lehet v2. NET keretrendszert telepíteni, ha nekem újabb verzió van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy amikor bizonyos programokat akarok futtatni kidobja, hogy kell a .NET keretrendszer 2.0.50727.42 verziója, de nekem ennél már újabb van, és ezért nem is tudom telepíteni a 2es keretrendszert..

Vkinek vmi tipp? ja és nem tudjátok, hol lehet megnézni, hogy most hányas verzióm van ?

előre is köszi


2011. márc. 6. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
... [link]
2011. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy le kéne törölni és a 2-estől feltenni mindet.

Én pl. a 4-est akartam telepíteni, de a 3.5-ös nélkül nem lehetett.

2011. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló nem sokat segített.. azt tudom honnan lehet leszedni, csak azt nem, hogy hogy lehet feltelepíteni..

Idő közben sikerült felrakni a 4-est, de most a progi ezt a hibaüzit dobja: "Unable to find a version of the runtime to run this application"

2011. márc. 6. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, hogy le van töltve. :)

Ami most fenn van uninstalláld valami profi programmal, ahogy javasolták. Pl YourUninstaller, utána próbáld telepíteni a szükséges verziót!

[link]

2011. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!