Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CoD: Black Ops multiplayer...

CoD: Black Ops multiplayer --> Horogkereszt?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy az büntethető-e, vagy bannolhatnak-e a játékból ha horogkereszt a playercardom? Nem azért mert egy megrögzött náci vagyok, hanem azért mert szerintem jól mutat. A játékban a horogkereszt előállítható, én is úgy csináltam. Szval lehet-e bármi következménye annak, ha Black Ops multiplayerbe egy horogkereszt a playercardom? A válaszokat előre is köszönöm!
2011. márc. 7. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én inkább nem tenném ki, könnyen bann-t, de még az se kizárt, hogy rendőrség is felkereshet ilyen miatt.Még régen(úgy 2006 környékén egy szlovákiai játékmagazinban olvastam, hogy a játékos egy horogkereszt avatarral játszott, következő héten a rendőrség el is kapta horogkereszt avatar használat miatt).
2011. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
meg jön mazsihisz és elkezd ajvékolni.
2011. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Uhh köszi már le is cseréltem... Abból lehet para, hogy kb.:1,5 óráig az volt a playercardom?
2011. márc. 7. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha Online nem játszottál azzal a képpel, nagyon kicsi rá az esély.De ha Online is játszottál vele, akkor olyan közepes esély van arra, hogy észlelték.De akkor küldtek volna figyelmeztetést valamely módon.
2011. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Játszottam vele online is, de nagyon keveset, és csak egy szerveren. Azóta már megváltoztattam, és figyelmeztetést sem kaptam.
2011. márc. 7. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Tiltott önkényuralmi jelkép viselése bűncselekmény. Ezzel nem követsz el bűncselekményt, viszont a szerverről bannolhatnak, ha nem tetszik nekik.
2011. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Írj egy üzenetet a Treyach-nak és ha szerencséd van, még válaszolnak is :D Vagy az Activision-nak, esetleg a Steam-nek, szerintem ők is tudnak rá válaszolni.


Egyébként a játékban is vannak horogkeresztek, amennyire tudom, tehát szerintem nyugodtan.

2011. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!