Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja az msn-emnek?

Mi baja az msn-emnek?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy a partnerlistámról 1-2 emberrel nem tudom felvenni a kapcsolatot. Én nem töröltem le, nem tiltottam le, és ő sem engem, de egymás kapcsolati állapotát nem látjuk, csak azt, hogy "Nem elérhető", valamint az azonnali üzeneteket sem kapja meg tőlem (mint pl. Rejtve kapcsolódva) és én se tőle. Mi lehet a probléma? Segítségeteket előre is köszönöm!
2011. márc. 7. 18:54
 1/3 A kérdező kommentje:
lécci segitsetek fontos lenne :D
2011. márc. 7. 19:22
 2/3 anonim válasza:
Ilyen már nálam is volt... én töröltem az illetőt, majd megint felvettem, és utána nem volt baj - átmeneti elmezavarban szenvedett a program. Vagy nem tudom. Nálam ez bejött... De remélem más több segítséget tud majd nyújtani :)
2011. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Énis próbáltam mert nekem is volt ilyen régebben de nem lett jó :S eleinte csak nálam nem volt elérhető de ha rámírt se kaptam meg az üzenetet. Aztán ő is letörölt majd visszavett és most egyikünknél sem elérhető a másik..xD
2011. márc. 7. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!