Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mehet e egy partícióra a...

Mehet e egy partícióra a windows XP és a Windows 7?

Figyelt kérdés
winyóm 320gb, ahogy gondoltam: 50 giga lesz a C, amire felraknám a XP-t és a windows 7et is. azt már tudom h először a XP-t ajánaltos felrakni, mert mindig a régivel kezdünk... de mehet a kettő egy partícióra??? nem lesz vele baj?
2011. márc. 7. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne rakj két op. rendszert egy particióra csak a baj lesz velük nekem mindig valami nyűgje bajavolt a gépemnek
2011. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, és szerintem nem is engedné felrakni.
2011. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Működni működik csak nem ajánlott.
2011. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
okés akkor rakom különre, csinálok 3 partíciót, 1 XP-nek, 1 a 7nek, már csak egy kérdés van: a három partíciót megcsináljam a legelején, vagy ráér a 3-at majd a 7 telepítése előtt (és akkor az xp előtt megcsinálnék kettőt)
2011. márc. 7. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
A 7-es partícióját annak telepítésekor, tehát "vele" hozd létre. Elsőre pedig xp-t telepíts, másodikra win7-et! Az adat partíciót telepítés befejezése után formázd.
2011. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ne lepődj meg, az xp és a 7-es is C-n fog futni, vagyis a betöltött opr C-nek fogja látni azt amire raktad.
2011. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!