Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elakadtam egy játékba Need...

Elakadtam egy játékba Need for Speed Most Wanted -ba És tovább szeretnék menni? A kérdés lejjebb van

Figyelt kérdés

Másodjára is elkezdtem kiakasztani de a 9. feketelistásnál azt írja ki hogy már legyőztem közbe még nem is versenyeztem vele...

de ha már kiírta hogy legyőztem akkor adhatná a feketelistán a 8.-at de nem adta be úgyhogy se megmérkőzni nem tudok a kilencedikkel se továbbmenni a nyolcadikra

Ha valaki tud segíteni lécci írjon Ne hülyeséget!


2011. márc. 9. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez 1 bug. Próbáld meg hogy kiveszed a profilod a gameból (elmented pl. Az asztalon és eredeti helyéről kitörlöd ( dokumentumok/nfsmw) azt nyitsz 1 újat azt utána visszarakod az eredetidet és xentem helyreáll.
2011. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem műkszik de rájöttem hogy ha nem 2-est nyomok hanem csak a városba elmegyek a csillaghoz akk működik de van másik bug is ami szerintem nem bug egyszerre hirtelen minden cuccot engedélyezett én nem tettem bele semmi patchet én igazságosan cheat nélkül játszok de ez nem jött össze :S
2011. márc. 12. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!