Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Games for Windows nem akar...

Games for Windows nem akar elindulni. De miért?

Figyelt kérdés
Minap letöltöttem a Games for Windows programot, mert jelentkeztem az Age of Empires Online játékba, de írták, hogy ez a program fog kelleni hozzá.Letöltöttem, regisztráltam, és mikor indítanám, erre az oldalra dob: [link] Mivel az én gépemen Windows XP Home Edition(eredeti, pár hetes), és magyar nyelvű, nem tudok magyar nyelvűt letölteni.Viszont bármelyiket letöltöm, kiír egy hibát, miszerint az én gépemen a Windows nem megfelelő nyelvvel dolgozik.Valahogyan meg lehetne oldani ezt a programot, mert szeretnék játszani az Age of Empires-szel mindenképp:-( Windows Vista-t, vagy Windows 7-et nem szívesen raknék fel a gépre, mert elég gyenge géppel rendelkezem(Intel Celeron D - 2,80GHz; nVidia GeForce 6200 256MB; 1GB RAM).Ha valaki tudna segíteni, annak nagyon hálás lennék!Előre is köszi, aki próbál segíteni ebben az ügyben!
2011. márc. 10. 18:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Hopsz, azt el is felejtettem írni, hogy korábban még mikor kíváncsibb játékos voltam, próbáltam installálni fel bármely Windows 7-et, kék halállal el se indult a Win7 installáció(eredeti volt).
2011. márc. 10. 18:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Állítsd át a Windows nyelvét. Én sokáig játszottam egy Super Dancer Online nevű programmal, ami sokáig nem indult el, bármit állítgattam (4 CD-nyi volt az alapprogram, plusz 2 CD-nyi patch, mindezt 78-80 Kb/s-el töltöttem le, elég ideges voltam, hogy nem tudok játszani vele:D) Aztán utánanéztem, és kiderült, hogy annyit kellett csinálni, hogy átállítom a tálcán az óra formátumát 24 órásból 12 órásba plusz dátumnál / jelek helyett pontok válasszák el a dátum tagjait. Láss csodát, működik:) Ilyen apróságokon múlhat:D

Remélem működni fog:D

2011. márc. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, csak például az órát, hogy lehet átállítani ahogy mondtad?:D Mert néztem, és sehol nem találok ilyen opciót, vagy csak én látok rosszul:( :D
2011. márc. 11. 06:29
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem állítsd a Wint angol nyelvre és menni fog.
2011. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az is jó lenne, csak, hogy kéne azt átállítani?:d
2011. márc. 12. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!