Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most tettem fel egy uj Windows...

Most tettem fel egy uj Windowsot. Milyen Audio programot telepitsek ra ami jo is?

Figyelt kérdés
bocsi de angol billentyure van allitva. lecci irjatok.
2011. márc. 12. 11:26
 1/5 A kérdező kommentje:
tehat hogy legyen hang
2011. márc. 12. 11:27
 2/5 anonim ***** válasza:
A hangkártyád driverét kell telepítened.
2011. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Telepítés előtt kellett volna összeírnod a szükséges drivereket, naponta kb 53 ilyen kérdés érkezik, ha legalább az oldal keresőjének használatára vennéd a fáradságot.

Ezt is vagy 100-szor leírtam már, de még 1x:

Tegyél fel Everestet, ott számítógép, öszegzés alatt megmondja, mi van a gépben, aztán névről beguglizod őket + driver, és ha szerencséd van, kidobja.

2011. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 segítőkész ***** válasza:
ilyenkor az a teendő hogy ha nem eredeti a windows-od akkor megcrackeled egy programmal aminek az a neve hogy windows 7 loader miután megcrackelted a gépet akkor bekapcsolod az automatikus frissítést és az összes frissítést elfogadni és feltelepíteni és ha ezek után sem működik akkor a hangkártyád nem támogatja az operációs rendszert
2011. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megvan a géphez kapott CD ,akkor azon rajt van amit keresel.
2011. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!