Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnam kikuszobolni...

Hogyan tudnam kikuszobolni ezt a problemat, hogy windows XP alatt megjelenik folyton az h nem eredeti a windowsom, es keri h vasaroljam megvagy h telepitsek egy programot?

Figyelt kérdés
vmi Windows XP Genuine Validatio-t ker. es nem tudom h tudnaom kiszedni ezt. vagy kikapcsolni.
2009. júl. 20. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
2009. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha felmerészkedsz a netre és nem eredeti, mindig ezt fogja tenni. Telepítsd újra, használj licenses szoftvert, nem drága egy XP Home SP3. Így csak szenvedsz vele, nem kaphatsz frissitéseket sem. Ha eredeti és mégis ezt írja ki, nincs bejelentkeztetve (Eredeti Windows, valódi előny kell).
2009. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Crack-el elküszöbölöd a problémáletöltöd a windows sp3 cracket(kapsz egy genuine cracket) és ezt telepited,utána ujrainditod a géped és már nem fog kérni semmit.Hidd el most csináltam ugyanazt én is!Letölheted a torrent evalrol is onnan töltöttem én is le,van megjegyzés is vele mijen sorrendbe,kell csinálnod,100% hogy sikeres.Sok Sikert!!
2009. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!